O mnie

W mojej dotychczasowej pracy zawodowej miałem do czynienia ze sprawami różnego kalibru. Zajmowałem się głównie branżą budowlaną, zamówieniami publicznymi oraz prawem administracyjnym i samorządowym. 

Pracowałem dla wykonawców i dla zamawiających, dla dużych korporacji z kapitałem prywatnym oraz dla podmiotów publicznych. Możliwość wspierania jednych i drugich oraz zdobyte w ten sposób doświadczenie, uważam za swój największy atut. Doradzałem przy projektach dużych i ambitnych z wielomilionowym budżetem, jak i przy tych mniejszych, choć nie mniej ważnych i ciekawych.

Dzisiaj doradzam profesjonalistom w swoich branżach. Na co dzień świadczę kompleksową obsługę prawną na rzecz małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Jednak praca prawnika to również rozwiązywanie spraw zwykłych ludzi, dlatego pomagam także klientom indywidualnym.

Do każdej powierzonej sprawy podchodzę w sposób indywidualny. W mojej pracy stawiam na profesjonalizm, jakość i bezpieczeństwo, a relacje z Klientami buduję na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

 

Kancelaria świadczy usługi przede wszystkim w formie zdalnej na terenie całego kraju.

 

 

Fakty:

  • radca prawny od 2015 r., absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • absolwent Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Warszawskiego